Inginer Vanzari

Alfera Trade Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza si gestioneaza vanzarile in zona alocata
Sustine si dezvolta membrii echipei de vanzari
Mentine legatura cu clientii cheie
Imbunatairea bazei de date cu clientii firmei
Prezinta clientilor produsele noastre si promoveaza imaginea companiei.
Implementeaza strategia de vanzare pentru indeplinirea target-ului si urmareste fidelizarea clientilor.
Intocmeste rapoarte privind activitatea desfasurata.
Realizeaza target-ul de vanzari

CERINTE

-Cu studii superioare tehnice finalizate;
-Experienta relevanta in vanzarea de echipamente industriale;
-Persoana serioasa, perseverenta, responsabila;
-Abilitati manageriale
-Abilitati de comunicare orala si in scris excelente, usurinta in comunicare;
-Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera;
-Reuseste de cele mai multe ori ceea ce si-a propus;
-Persoana capabila de automotivare, energica;
-Buna cunoastere a pachetul Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

Alfera Trade Srl este lider de piata in furnizarea de echipamente industriale: pompe cu surub, pompe cu lobi, pompe centrifugale, pompe peristaltice, pompe actionate cu aer comprimat, instalatii electrice si instalatii de automatizare