Inginer Vanzari

PERSYS ENGINEERING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei specifice;
- contactarea potentialilor clienti si promovarea ofertelor;
- deplasarea frecventa la sediile clientilor pentru intilniri, in vederea promovarii si a prezentareii ofertei;
- follow up-ul potentialilor clienti si negocierea contractelor;
- dezvoltarea portofoliuliu de clienti;
- elaborarea ofertelor pe baza specificatiilor oferite de client;
- comunicarea cu resposabilul de proiect din partea clientului;
- managementul proiectelor pentru clientii proprii.
- activitati de marketing (promovare, prezentari de produse, participari tirguri si expozitii, documentatie
comerciala);

CERINTE

- cunoasterea limbii ENGLEZE;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate pentru deplasari frecvente
- o buna cunoastere a pietei si a tehnicilor de vanzare specifice (experienta anterioara in domeniu constituie
avantaj);
- abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare;
- caracter echilibrat, deschis, dorinta de implicare si performanta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix, la care se adauga:
- bonusuri in functie de rezultate
- telefon mobil
- masina
- bonuri de masa
- oportunitatea de dezvoltare profesionala

PERSYS ENGINEERING este prezenta pe piata ambalajelor din anul 1993, avand ca profil distributia la nivel national de masini si ambalaje pentru industria alimentara.
In portofoliul de produse se regasesc: pungi pentru ambalat in vid, caserole, filme, utilaje pentru ambalat alimente si medicamente produse de liderul mondial in domeniu ¿ MULTIVAC. Activitatea noastra se desfasoara intr-un sediu modern situat in zona Mall Vitan.