INGINER VANZARI

S. C. Energoutilaj S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica, mentine si pastreaza o relatie buna cu clientii;
- prezinta si promoveaza serviciile societatii;
- obtine comenzi si contracte;
- dezvolta permanent banca de date cu clienti;
- viziteaza si pastreaza direct si constant legatura cu clientii;
- ofera consultanta de specialitate clientilor firmei;
- monitorizeaza pemanent activitatea concurentei si informeaza conducerea asupra aspectelor semnificative;
- monitorizarea permanenta a creantelor clientilor societatii;
- intocmeste si prezinta conducerii rapoarte privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- absolvent studii superioare -preferabil domeniul tehnic;
- experienta in domeniul vanzarii de servicii tehnice;
- abilitati de comunicare, persuasiune;
- atitudine pozitiva, deschisa;
- cunostinte bune limba engleza;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- climat de munca favorabil dezvoltarii profesionale;
- programe de instruire;
- oportunitatea de a lucra intr-un grup de companii puternic.

Societate cu capital integral privat ce presteaza sevicii cu automacarale pe piata de constructii industriale.