INGINER VANZARI

S.C. ASCENDIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei.

- Oferirea de solutii complete adaptate necesitatilor clientilor.

- Intocmirea ofertelor tehnice si economice.

- Sprijinirea clientului in proiecte complexe / licitatii.

- Informarea permanenta a clientilor din portofoliu.

CERINTE

- Absolvent(a) invatamant superior (preferabil Automatica / Calculatoare / Electronica).

- Experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj.

- Cunoasterea limbii engleze nivel avansat.

- Cunostinte solide hardware si software
MS Office nivel avansat.

- Cunoasterea programului Neo Manager constituie un avantaj.

- Permis auto categoria B (preferabil)

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Pachet salarial atractiv.

- Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala in domeniul IT, intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Ascendis recruteaza pentru System Plus.
Din 1992 System Plus este unul dintre cei mai mari si mai respectati furnizori de solutii informatice.
Importam si distribuim in toata tara tehnologie de calcul provenita de la cei mai importanti producatori mondiali.
Suntem principalul partener al firmelor HP si Dell in Romania.
Suntem specializati in dezvoltarea de proiecte informatice complexe, la cheie, realizate pe platforme Microsoft sau Unix, pentru care oferim:
- Consultanta
- Proiectarea configuratiilor
- Furnizarea echipamentelor
- Instalarea, conectarea in retele si punerea in functiune a sistemelor