Inginer Vanzari

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- construirea, intretinerea si gestionarea unui portofoliu de clienti
- activitati de prospectare a pietei in vederea identificarii nevoilor clientilor in domeniul vizat
- prezentarea propunerilor de afaceri
- contractarea comenzilor clientilor

CERINTE

- studii superioare finalizate (profil tehnic - specializarea Geodezie prezinta un avantaj)
- experienta de minimum1 an in domeniul vanzarilor
- vorbitor fluent de limba engleza (nivel avansat - OBLIGATORIU)
- abilitatea de a intelege diferite probleme tehnice
- capacitatea de a realiza prezentari si propuneri de afaceri (in format .ppt)
- cunostinte operare pachet Office, nivel avansat
- persoana flexibila, pro-activa cu bune abilitati de vanzare, comunicare si prezentare, persuasiv
- disponibilitatea de a se implica activ in start-up-ul unei companii, de renume international pe piata din Romania

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea activarii intr-o companie de renume international
- salariu atractiv in functie de indeplinirea task-urilor
- pachet salarial compus din telefon mobil, laptop, masina de serviciu
- trainig de specialitate in Republica Ceha

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate