INGINER VANZARI

Amber Technologies

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Promovarea produselor companiei;
¿ Intocmirea si sustinerea ofertelor;
¿ Monitorizarea pietei;
¿ Mentinerea relatiilor cu beneficiarii

CERINTE

¿ Absolvent al unei facultati tehnice;
¿ Cunostinte de operare PC;
¿ Abilitati de comunicare;

Firma AMBER TECHNOLOGIES activeaza din anul 1997 pe piata sistemelor de incalzire si climatizare, fiind in prezent reprezentant si important distribuitor pentru echipamente de referinta, la nivel international: Vaillant - Viessmann ¿ centrale termice, Daikin - LG ¿ echipamente de aer condi¿ionat, RADSON ¿ radiatoare, WILO ¿ pompe si hidrofoare, REHAU - incalzire in pardoseala si instalatii sanitare. Oferim servicii de consultanta, montaj, punere in functiune, intretinere, asistenta tehnica, service in garantie si postgarantie, astfel incat stam la dispozitia beneficiarilor nostrii cu solutii complete, la cel mai inalt nivel de calitate.
Detinem agrementele ISCIR pentru aceste activitati precum si certificarea Sistemului de Management al Calitatii conform ISO 9000:2001.