Inginer vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va fi responsabila sa:
-identifice potentialii clienti si sa dezvolte baza de clienti existenta;
-gestioneze portofoliul de clienti mentinand permanent contactul cu acestia;
-conceapa oferte si sa ofere consultanta tehnica;
-intocmeasca dosarele de participare la licitatii;
-supervizeze procesul de livrare si sa insoteasca echipa de service;
-intocmeasca rapoarte de activitate si de vanzari.

CERINTE

Candidatul cautat trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-absolvent al facultatii de inginerie;
-sa aiba experienta de minim 3 ani in vanzari (preferabil in grupuri electrogene);
-sa fie disponibil pentru activitate de teren;
-sa detina permis de conducere categoria B;
-sa aiba cunostinte de operare Microsoft Office;
-sa aiba cunostinte de limba engleza- nivel conversational;
-persoana dinamica, ambitioasa, comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
-salariu motivant;
-comision atractiv din vanzari;
-masina de serviciu;
-laptop, telefon mobil;
-oportunitatea dezvoltarii profesionale.