INGINER VANZARI

Skill TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste oportunitatile de penetrare a pietei (licitatii care au ca obiect produsele noi promovate, expozitii, vizite la potentialii clienti)

- Propune si stabileste necesarul de comenzi catre parteneri;

- Asigura respectarea prevederilor normelor si a oricaror reglementari interne si externe aplicabile

- Promoveaza prin toate mijloacele (deplasari la potentialii si actualii clienti, expozitii, relatii telefonice, e-mail, internet) produsele din oferta firmei

- Furnizeaza informatii tehnice referitoare la produsele comercializate

- Raspunde la reclamatiile clientilor referitoare la produsele comercializate

- Gestioneaza relatia cu clientii noi

- Propune pe scara ierarhica masuri de imbunatatire a activitatii

- Raspunde operativ la cererile de oferta primite de la clienti

CERINTE

- studii superioare finalizate – Hidrotehnica/TCM

- experienta in domeniul vanzari echipamente industriale – minim 5 ani

- cunostinte operare PC – Office, IE

- limba engleza – nivel avansat

- permis de conducere categoria B – minim 5 ani experienta

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial foarte atractiv
- telefon de serviciu
- masina de serviciu
- bonusuri in functie de performanta

Skill Team este o companie specializata in livrarea de servicii de resurse umane:
- Recrutare si selectie de personal
- Consultanta de resurse umane
- Training

Clientul nostru - companie multinationala, este in cautarea unui INGINER VANZARI SENIOR.