Inginer Vanzari

WGF Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o renumita companie ce activeaza in domeniul producerii si distributiei de teava si fitinguri (PVC, PP, PE). Datorita dezvoltarii sale, compania este interesata sa angajeze persoane proactive si dinamice pentru pozitia de:

Pozitia este localizata in Otopeni si raporteaza Sefului de Departament.

Responsabilitati principale:
- mentinerea relatiei cu clientii existenti si identificarea de noi clienti
- elaborarea ofertelor, negocierea contractelor
- consilierea clientilor privind produsele companiei
- finalizarea si urmarirea desfasurarii contractelor, inclusiv plati
- studierea pietei si a firmelor competitoare

CERINTE

- Studii superioare tehnice, preferabil Instalatii
- Experienta de minim 2-3 ani pe o pozitie similara intr-o companie cu acelasi domeniu de activitate
- Excelente cunostinte de MS Office (Word, Excel), Internet
- Carnet de conducere cat. B, fara incidente
- Excelente abilitati de comunicare
- Seriozitate, spirit de raspundere

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru dinamic, un pachet atractiv si posibilitati de dezvoltare a carierei.

WGF Consulting Group is a company built with the intention of support for the companies wanting to enter or grow in the Romanian market.

Starting from the market studies and personnel selection, including strategies set-up and business planning and until the advanced applications of management decision support like balanced scorecard, we are able to provide the best of our and partner´s knowledge and experience to improve the customer´s bottom line results.