INGINER VANZARI

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma privata activand in sectorul de conceptie si realizare de sisteme integrate pentru centrale termice si instalatii de incalzire; instalatii de ventilare¿climatizare; accesorii de montaj pentru instalatii, cautam o persoana serioasa si organizata pentru postul de INGINER VANZARI:

Responsabilitati:

- Identificarea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea de relatii de afaceri cat mai bune cu acestia;

- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor;

- Consilirea clientilor in alegerea celor mai potrivite sisteme;

- Propunerea de noi solutii si imbunatatiri;

- Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct;

CERINTE

- Studii superioare, de preferat tehnice;

- De preferat cu experienta anterioara in vanzari in domeniul industrial/daca nu aveti experienta, cu dorinta de a construi o cariea in acest domeniu;

- Cunoasterea de baza a limbii Engleze;
- Cunostinte operare PC- MS Office;
- Persoana organizata,motivata si orientata catre client;

- Ambitios, deschis, diplomat;

- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie;

- Foarte bune abilitati de negociere si comunicare;

- Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca foarte bune,

- Salariu competitiv,

- Posibilitati de promovare;

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment