INGINER VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectare piata, identificare potentiali clienti;
Contactare clienti, organizare intalniri cu potentialii clienti, prezentare oferta de produse catre firme de constructii, dezvoltatori imobiliari etc.;
Efectueaza vizite de prezentare;
Mentine relatia cu clientii (clienti tinta: dezvoltatori imobiliari, industriali, firme de constructii in dezvoltare, proiecte civile si industriale etc.);
Oferirea de solutii tehnice clientilor cu care compania incheie contracte;
Negociere preturi si termene de plata;
Asigura consilierea clientului in alegerea solutiei optime din punct de vedere tehnic;
Gestionarea permanenta a relatiei cu clientii din zona alocata.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice;
Experienta minim 1 an pe un post similar (vanzari materiale de constructii/produse tehnice);
Cunostinte bune MS Office, AutoCad;
Se considera avantaj cunoasterea limbii engleze (dar nu este o cerinta eliminatorie);
Permis auto categoria B cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie muncitor, dinamic, organizat, sa posede bune abilitati de comunicare, sa fie un bun negociator, orientat catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Salariul lunar este intre 600-700 EURO NET FIX + procent din incasari conform grilei si politicii de salarizare a companiei;
- In perioada de proba salariul NET este de 600 EURO la care se va adauga procent din vanzari inclusiv diverse prime si bonusuri conform politicii salariale a companiei.
- Se ofera auto la dispozitie, telefon, pentru desfasurarea activitatii in cele mai bune conditii.
- Exista reale posibilitate de promovare;
- Programul de lucru este L-V, 9.00-18.00, disponibilitate pentru program specific activitatii de vanzari;
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORT SI DISTRIBUTIE PANOURI TERMOIZOLANTE.
Locatia companiei este in sector 3. Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

www.mediamarket.ro