INGINER VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Anuntul se adreseaza persoanelor calificate in domeniul vanzari-TEHNIC care doresc sa identifice un loc de munca sau sa-l schimbe pe cel actual din diverse motive.

Candidatii pentru pozitii in domeniul MENTIONAT sunt invitati sa aplice pentru inscrierea in baza de date conform urmatoarei proceduri:

Sustinerea interviului preliminar

Scopul interviului:
- Analiza si detalierea informatiilor profesionale, aptitudini, competente si nu in ultimul rand cerinte ale candidatului;
- Analiza oportunitatii inscrierii in baza de date;

Finalitatea interviului:
Dupa parcurgerea acestor etape, dosarul de intrare in baza de date va trebui sa fie complet si anume:

- formular de inscriere;

- curriculum vitae detaliat cu sarcinile si atributiile pe fiecare post detinut pana in prezent;

- copii ale actelor de studii, alte cursuri sau atestate;

- copie buletin de identitate;

- contract de colaborare dintre candidat si ¿Media Market¿;

- achitarea taxei de inscriere in valoare de 15 lei.

- profilul psihologic al candidatului.

Programarea la testarea psihologica si alte teste profesionale (sustinute cu Media Market):

- profilul psihologic nu poate fi inmanat persoanelor fizice, continutul sau putand fi insa cunoscut de acestea;
- se poate intampla ca lipsa acestui profil psihologic sa reprezinte un dezavantaj eliminatoriu pentru candidat;

- In cazul unei cereri (din partea clientilor Media Market) pentru ocuparea unui post scos la concurs, care sa corespunda intrutotul profilului socio-profesional, profilului psihologic, aptitudinilor, precum si cerintelor candidatului (pretentii salariale, mediul de lucru, etc) acesta va fi contactat de unul dintre consultantii de resurse umane oferindu-i-se date despre post si firma angajatoare, cerandu-i-se acceptul pentru a fi prezentat.

- Prezentarea se va face in conformitate cu informatiile cuprinse in C.V. si formularul de inscriere, cu informatiile generate de interviu si va cuprinde si evaluarea psihologica a candidatului. Exceptie vor face doar informatiile cu caracter confidential.

- In urma prezentarii catre firma angajatoare, in cazul in care aceasta isi declara interesul pentru a-l cunoaste in cadrul unui interviu, candidatul in cauza va fi din nou contactat stabilindu-se de aceasta data, locul si ora prezentarii la interviu .

- Atragem atentia ca pot avea loc interviuri succesive, iar decizia finala de angajare apartine, intotdeauna, firmei angajatoare.

- In cazul in care persoana nu reuseste sa fie angajata in urma primei oferte prezentate, se va continua in acelasi mod, pana cand problema existentei unui loc de munca va fi pe deplin rezolvata.
Nu se percepe candidatului comision la angajare !

CERINTE

- persoana ferma, dinamica foarte hotarata,

- studii superioare tehnice,

- cunoscator Office ,

- minim 6 luni experienta pe postul mentionat.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.

SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

PROGRAMAREA SE POATE FACE NUMAI TELEFONIC DE LUNI PANA VINERI 9-17.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro