INGINER VANZARI

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti;
- efectuarea de noi contractari in vederea vanzarii;
- intocmeste rapoarte de activitate;
- intocmeste ori de cate ori i se cere statistici referitoare la clienti;
- raspunde pentru corecta executare a
contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- reprezinta societatea in fata clientilor si a potentialilor clienti pentru remiterea ofertei de marfuri, consultanta tehnica si comerciala, negocierea, incheierea si executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- intocmeste oferte de marfuri;
- acorda asistenta din punct de vedere ethnic si
commercial clientilor si potentialilor clienti;
- participa la indeplinirea atributiilor generale
privind vanzarea produselor.

CERINTE

- studii superioare (facultatea Mecanica - de preferat);
- carnet de conducere categ.B;
- experinta in vanzari
- cunostinte in domeniul metallurgic (avantaj);
- abilitati foarte bune de comunicare si
negociere;
- spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
- masina
- telefon
- Mediu de lucru excelent, intr-o companie
multinationala in crestere accentuata;
- Posibilitatea de promovare rapida in functie de
performanta.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro