Inginer Vanzari

BETAN COMPUTERS SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor si produselor firmei;
- incheierea contractelor specifice activitatii;
- pastrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- activitati de organizare, planificare si de urmarire a proiectelor;
- indeplinirea planului de vanzari si incasari.

CERINTE

- persoana dinamica si ambitioasa;
- minim studii medii;
- minim 1 an experienta in vanzari;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- disponibilitate pentru program flexibil;
- permis de conducere categoria B ¿ minim 1 an experienta;
- cunostinte tehnice, limbi straine ¿ avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision de vanzari;
- bonuri de masa;
- atmosfera de lucru motivanta si cu ritm sustinut;
- in functie de rezultate telefon si masina;

Calculatoare, componente si software, la cele mai mici preturi! Consultanta IT, service hardware si software, instalari retele structurate, sisteme antiefractie, sisteme de supraveghere oferite de profesionisti !