INGINER VANZARI

AGNOR HIGH TECH

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurare suport tehnic si initierea / derularea activitatilor comerciale in domeniul retelelor de comunicatii in special pe suport radio,.
-consultanta high-tech (promovare, ofertare, contractare, management de proiect).
-participare la elaborarea planului de vanzari;
-prospectare de noi clienti, intretinerea bazei actuale;
-planificarea, organizarea si implementarea actiunilor pentru realizarea strategiilor stabilite si obtinerea target-urilor de vanzari.

CERINTE

-absolvent de invatamant superior (de preferinta tehnic);
-engleza fluent;
-capacitate de invatare rapida;
-masurarea si indeplinirea performantelor individuale; creativitate si initiativa;
-capacitate de planificare si organizare;
-permis auto

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant, corelat cu rezultatele personale;
-mediul select de parteneri si beneficiari;
-training continuu.

Companie privata infiintata in 1992, integrator de sistemin telecomunicatii si IT, cu o experienta deosebita in realizarea de infrastructuriwireless, implementarea de solutii complexe cu valoare adaugata si proiecte high tech, consultanta si asistenta tehnica