INGINER VANZARI

Business Concepts International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplica politicile si strategiile comerciale ale firmei
- Asigura continuitatea in relatia cu clientii existenti
- Identifica noi clienti/firme de constructii/ si stabileste relatii de colaborare cu acestia
- Prezinta rapoarte cu activitatea desfasurata
- Intocmeste planul de activitate pentru perioada urmatoare
- Desfasoara activitate de teren peste 60% (nivel national si local)
-Inginerul de vanzari este subordonat direct directorului de vanzari

CERINTE

- Minim 3 ani experienta intr-o retea de distributie produse din sfera de activitate a companiei
- Flexibilitate in raportul cu oamenii
- Dinamism
- Fire organizata
- Aspect fizic placut
- Volubil
- Carismatic
- Excelente calitati de vanzator si negociator
- Permis auto ¿ categoria B
- Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
- Excelent organizator, spirit analitic, capabil sa ia decizii si sa-si asume responsabilitati,
- Cunostiinte PC ,
- Capacitatea de a lucra sub stres, la program prelungit
- Recomandari

BENEFICII OFERITE

- Masina de servici,
- Telefon de servici,
- Bonusuri in functie de realizari,
- Training profesional

Firma specializata in distributia si montajul de invelitori : LINDAB; RUUKKI; BRAMAC; TONDACH; CREATON; ferestre de mansarda VELUX; sisteme de drenaj ACO; hale din structuri metalice usoare