INGINER VANZARI

AE&T TRADING INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Planifica, coordoneaza, organizeaza si urmareste activitatea de vanzare;
-Cauta noi clienti, incheie contracte si mentine legatura cu clientii;
-Coordoneaza si organizeaza activitatea premergatoare incheierii contractului;
-Negociaza termenii contractuali in limitele stabilite de conducere;
-Reprezinta societatea la targuri si expozitii si alte evenimente de acest gen;
-Asigura colectarea de informatii de pe piata referitoare la modul in care sunt
percepute produsele firmei si cele ale firmelor concurente.

CERINTE

-Experienta pe un post similar constituie avantaj
-Studii superioare ( sau in curs de finalizare)
-Carnet de conducere categoria B
-Limbi sraine: engleza, italiana (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

-Salariul ATRACTIV minim 450 EUEO net;
-In perioada de proba salariul este de minim 350 EURO;
-Auto si telefon;
-Perioada de proba este de 3 luni.

Reprezentanta firmei AE&T ITALIA specializata in distributia componentelor electrice de joasa si medie tensiune