INGINER VANZARI

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

SARCINI SI ATRIBUTII:
- planifica, coordoneaza, organizeaza si urmareste activitatea de vanzare;
- cauta noi clienti, incheie contracte si mentine legatura cu clientii;
- coordoneaza si organizeaza activitatile premergatoare incheierii contractului;
- negociaza termenii contractuali in limitele stabilite de conducere;
- reprezinta societatea la targuri, expozitii si alte evenimente de acest gen;
- asigura colectarea de informatii de pe piata referitoare la modul in care sunt percepute lucrarile executate de firma si cele executate de firmele concurente;

CERINTE

- experienta pe un post similar constituie un avantaj;
- studii medii sau superioare;
- cunostinte operare PC: Word, Excel;
- carnet de conducere categ.B (vechime min.1 an);

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu capacitate de lucru in echipa, cu bune abilitati de comunicare, ambitios, perseverant, tenace si sa aiba capacitate de lucru prelungit.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 450 EURO si comision din vanzari.
In perioada de proba salariul NET este de 400 EURO.
Se ofera auto si telefon.
Programul de lucru: L-V: 8.00-18.00, S: 8.00-14.00.
Perioada de proba este de o luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE MONTJUL SI DISTRIBUTIA DE MATERIAL PENTRU INVELITORI.
Locatia se afla in Bucuresti, sectorul 3.