Inginer Vanzari

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
- ofera suport tehnic pentru clientii din portofoliu;
- indeplinirea obiectivelor de vanzari si incasari;
- negocierea si urmarirea derularii contractelor;
- dezvoltarea, in permanenta, a zonei de activitate.

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil tehnic (Electronica, Electrotehnica, Energetica, Electromecanica, Automatica);
- sa posede permis conducere categoria B;
- cunostinte operare PC (MS Office);
- excelente abilitati de comunicare interpersonale, capacitate de coordonare, organizare si planificare, dinamism, flexibilitate, initiativa, spirit de echipa;
- experienta in vanzari/exploatare si cunoasterea unei limbi straine (franceza, engleza) pot constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv (masina, telefon, bonusuri);
- dezvoltare profesionala (cursuri in cadrul companiei; cursuri la producator; cursuri organizate de companii specializate);
- lucrul in cadrul unei echipe tinere, dinamice si motivate.

DESCRIEREA FIRMEI

Euro Vial Lighting Srl
Companie nationala , unul dintre lideri nationali in distributie electrica si automatizari industriale
www.eurovial.ro