Inginer Vanzari

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui Inginer de Vanzari pentru clientul nostru, o companie ce activeaza in domeniul IT.
Daca esti pasionat/a de acest domeniu si te regasesti in urmatoarele cerinte, asteptam cu drag sa ne cunoastem!

Responsabilitati:
- stabilirea si intretinerea relatiei cu clientii;
- adunarea de informatii de la client in scopul ofertarii solutiei optime;
- ofertarea propriu-zisa folosind instrumentele si listele de la furnizori/vendori;
- vanzarea produselor ( facturare, contractare);
- prospectarea pietei;
- actiuni post-vanzare.

CERINTE

- studii tehnice superioare;
- experienta medie si aptitudini de vanzare;
- cunostinte despre piata de IT si business din Romania;
- cunostinte de Microsoft, IBM, HP, excel, word;
- cunostinte medii de limba engleza;
- permis de conducere ( de preferat, nu obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial fix;
- bonificari lunare in functie de performanta;
- tichete de masa;
- cursuri de vanzari si IT asigurate de companie;
- participarea la actiuni de teambuildinguri asigurate de companie.

Unica agentie din Romania specializata exclusiv in recrutare si administrare salariati.
Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale.

Strong people doing great things