Inginer Vanzari

Bartec Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul presupune cautarea si gasirea de noi clienti, vanzarea sistemului de incalzire /dezghetul zonelor exterioare si supervizarea echipei de montaj pe santiere.
Responsabilitatea principala este realizarea planului de vanzari stabilit de comun acord cu directorul firmei.
Inginerul de vanzari cauta clienti noi in permanenta (in principal prin vizite sistematice pe teren) si dezvolta continuu relatia cu acestia.
Este o persoana comunicativa atat la nivel de inginer cat si la nivel de muncitor.
Are bune abilitati de organizare, vanzari si coordonare echipe de montaj.
Pentru seriozitatea si dorinta de a avea un job stabil pe termen lung sunt binevenite inclusiv persoanele cu varsta de peste 45 ani.

CERINTE

Candidatul este un bun vanzator, dinamic, disponibil pentru vizite pe santierele din Bucuresti.
Dispus sa fie in continua miscare pentru a gasi noi clienti, si bune abilitati de comunicare.
O persoana ce detine cunostine tehnice (preferabil instalatii electrice).
Este obligatoriu sa detina permis de conducere auto si sa aibe experienta in acest domeniu.

BENEFICII OFERITE

- masina
- telefon
- bonus-uri in functie de depasirea planului de vanzari
- training
- deplasari in strainatate la furnizori

Importator direct si Distribuitor al firmelor OJ Electronics Danemarca si Bartec Germania in domeniul cablurilor electrice incalzitoare pentru incalzire electrica in pardoseala la interior si degivrari exterioare pentru alei, jgheaburi si burlane, rampe si zone acces.
Furnizori cu o experienta de 50 de ani in domeniu domestic si de peste 30 de ani in domeniul industrial (medii normale si medii Ex).
Pentru mai multe detalii despre produsele si structura firmei accesati site-ul : www.bartec.info sau www.degivrare.ro