Inginer vanzari

S.C Tehroind Echipamente S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele si serviciile firmei
- mentine relatia cu clientii actuali ai firmei
- dezvolta portofoliul de clienti
- viziteaza posibili clienti si negociaza contractele
- prospecteaza permanent piata si monitorizeaza concurenta
- atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari

CERINTE

- studii superioare tehnice finalizate (avantaj facultatea de mecanica, transporturi, IMST)
- experienta in vanzari
- cunostinte de operare PC (Microsoft Office)
- limba engleza (nivel mediu)
- cunostinte desen tehnic si autocad (constituie un avantaj)
- abilitati de comunicare, negociere, organizare
- permis auto cat. B si experienta in condus
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- se ofera salariu fix plus comision din vanzari
- telefon de serviciu
- masina de serviciu

SC TEHROIND ECHIPAMENTE SRL a luat fiinta in februarie 2009 si este specializata in comercializarea si productia consumabilelor industriale.
A reusit sa se impuna intr-un timp relativ scurt pe piata consumabilelor industriale datorita produselor competitive ce satisfac pe deplin cerintele clientilor.