Inginer Vanzare - Ofertare

KIP IMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- cunostinte proiectare ventilatii, incalzire, climatizare

- cunostinte bune WORD, EXCEL.Lucrul in AUTOCAD este un avantaj.

- experienta in domeniu (vanzare/ofertare sau executie instalatiii de climatizare/incalzire/ventilatie)

- absolvent UTCB sau similar

- limba engleza

Avantaje :
- experienta anterioara la o firma de instalatii climatizare ;

- carnet de conducere

BENEFICII OFERITE

- Salariu oferit: 300Euro + comision
- automobil ,
- telefon mobil,
- bonuri de masa

Oamenii isi petrec cel mai mult timp in interioare: birouri, intalniri, locuinte, magazine, restaurante ....
Calitatea aerului pe care il respira le afecteaza calitatea vietii!

De aer ne ocupam noi.
- Avem cunostiinte, imaginatie si capacitatea de a oferi solutii complete si eficiente, cu referinte foarte bune.
- De 10 ani suntem pe piata, un colectiv unit cu o crestere sanatoasa.
- Avem experienta, dar continuam sa invatam. Credem ca orice problema are o solutie optima.
- Oferim clientilor nostrii solutii complete, clasice sau neconventionale.
- Distribuim echipamente de calitate la un pret competitiv.
- Credem cu convingere ca o afacere este buna doar cand ambele parti obtin ce-si doresc.
- Ne respectam clientii, partenerii, furnizorii si competitorii.