INGINER VANZARE- comercializare masini cu comanda numerica si softuri CAD/CAM

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu capital integral strain ce activeaza in domeniul comericalizarii echipamentelor industriale: freze, strunguri, centre de prelucrat, precum si a softurilor dedicate CAD/CAM.

- cunostinte tehnice pentru masini automate cu comanda numerica CNC si/sau softuri CAD/CAM,
- constituie avantaj si cunostintele de utilizare a masinilor automate cu comanda numerica,
- experienta in comercializarea echipamentelor de acest tip si/sau capacitate de adaptare si de insusire a tehnicilor de vanzare intr-un timp scurt,
- absolvent de studii tehnice, inginerie,
- permis auto ctg B,
- disponilbilitate pentru deplasari in tara,
- persoana dinamica, orientata catre rezultate,
capacitate de organizare.

CERINTE

Responsabilitati:
- Mentinerea contractelor in vederea realizarii de noi vanzari cu clientii traditionali ai firmei
- Atragerea de noi clienti
- Insusirea tuturor informatiilor tehnice despre echipamentele din programul de vanzari
- Evidenta tuturor vizitelor si ofertelor
- Indeplinirea planului de vanzari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (masina, telefon, bonusuri), posibilitati de dezvoltare a carierei.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.