Inginer Utilaj Tehnologic

S.C. Energoutilaj S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmareste modul de exploatare a utilajelor;
- supervizeaza incadrarea in normele de securitate si de protectia muncii;
- urmareste si coordoneaza programele de reparatii si intretinere ale utilajelor;
- studiaza si aplica legislatia in domeniul exploatarii utilajelor;
- acorda asistenta tehnica necesara;
- cerceteaza piata de achizitii, identifica si recomanda cele mai eficiente solutii si echipamente;
- intocmeste proiecte si rapoarte in legatura cu activitatea de productie-exploatare.

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice: Facultatea de Utilaj Tehnologic, Facultatea de Ingineria si Managementul Sistemelor Tehnologice etc.
- atitudine pozitiva, initiativa, implicare;
- gandire tehnica, disponibil pentru interventii de santier;
- limba engleza - nivel mediu;
- disponibilitate deplasari ocazionale in tara si strainatate;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru favorabil dezvoltarii profesionale;
- bonusuri in functie de performante.

S. C. Energoutilaj S. A este unul din pricipalii prestatori de servicii cu macarale mobile pe piata constructiilor industriale din Bucuresti.