INGINER urmarire lucrari de santier : IRECSON

IRECSON RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma de furnizare, montare, service a materialelor, echipamentelor si sitemelor complexe contra incendiilor.
Persoana angajata pe acest post va avea ca atributii: -urmarirea lucrarilor de montaj: trape de fum, instalatii de stingere; instalatii de detectie
In perioadele in care nu sunt santiere in lucru, participa la intocmirea proiectelor tehnice, inspectii de service

CERINTE

Experienta de santier (montaj instalatii)2 ¿ 4 ani,nu este necesara experienta in acest domeniu
Persoana serioasa
Disponibilitate pentru deplasari
Cunoasterea limbii engleze sau franceze, nivel conversatie (necesare pentru directionarea echipelor din strainatate)
Cv-urile celor interesati sunt solicitate in limba romana.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Cursuri de formare, training extern
Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist de lucru, intr-un domeniu aflat intr-o continua dezvoltare

Since 1991, one of the most dynamic business consultancy centers. Recruiters, trainers, teachers and psychologists support you in finding best-tailored HR solutions.