Inginer Transporturi Rutiere/ Sef de coloana

Delta ACM 93

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza vehiculele care fac parte din coloana sa din punct de vedere al starii bune de functionare, reviziilor si reparatiilor, si a documentelor cerute de legislatia in vigoare (ITP, RCA, licenta transport, certificat inmatriculare etc.).
- Coordoneaza si evalueaza activitatea de transport a autovehiculelor din coloana sa, in vederea indeplinirii obiectivelor propuse.
- Coordoneaza si evalueaza activitatea personalului din subordine, organizeaza activitatea personalului astfel incat aceasta sa fie in concordanta cu legislatia in vigoare.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta de minim 3 ani in coordonarea unei flote de minim 20 de autocamioane;
- Posesor de Atestat de persoana desemnata pentru conducerea activitatii de transporturi rutiere de marfuri si Consilier ADR;
- Disponibilitate pentru deplasari de lunga durata si detasare temporara in alta localitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv;
- Conditii deosebite de munca.

Societate cu peste 1500 de angajati care activeaza cu succes pe piata nationala de constructii din anul 1993