Inginer Topograf

S.C. CONARG CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate desfasurata in cadrul Departamentului de productie al sociatatii;
- raspunde de corectitudinea ridicarilor topo si a trasarii lucrarilor in santierul unde este desemnat;
- raspunde de asigurarea datelor necesare pentru executia lucrarilor;
- raspunde de intocmirea proceselor verbale de trasare;

CERINTE

Absolvent al unei Universitati Tehnice de Constructii, cu experienta in domeniu de minim 3 ani.
Persoana activa ,foarte bine organizata , cu initiativa ,orientata catre obtinerea de rezultate ,abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Seriozitate ,responsabilitate,dinamism.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;

SC CONARG CONSULTING SRL apartine grupului de firme SC CONARG SA.
Infiintata in anul 1991 compania Conarg ofera servicii si produse durabile in domeniul constructiilor civile si industriale,de amenajari urbane si de arta.
Calitatea serviciilor noastre se bazeaza pe experienta indelungata acumulata in zecile de proiecte efectuale pana in prezent.