INGINER TEST ENVIRONMENT (DTEL-ENV)

Deltatel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata se va ocupa de instalarea, testarea si punerea in functiune a echipamentelor de Environment. Va realiza mentenanta acestor echipamente si interventii pe site.

CERINTE

- Absolvent universitate profil tehnic (Electrotehnica, Energetica, ETC, AC);
- Experienta in domeniul instalatiilor/automatizarilor electrice;
- Cunostinte UPS - constituie avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/ avansat;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate la mobilitate geografica

Observatie: Vor fi contactati doar candidatii al caror CV este selectat.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv - potrivit cunostintelor si experientei profesionale;
- Training si pobilitati de dezvoltare profesionala;
- Asistenta medicala, tichete de masa si alte facilitati.

DELTATEL este o companie cu un nume nou dar cu traditie in piata telecomunicatiilor din Romania, nascuta in urma unui proiect de outsourcing si cuprinzand o importanta parte a Departamentului de Operatiuni al partenerului sau ALCATEL – LUCENT ROMANIA SA.
Avand peste 500 de angajati, DELTATEL este o companie tanara si dinamica, demonstrand atat in Romania cat si in exterior, competenta si experienta in:
- implementarea retelelor de telecomunicatii;
- oferirea de servicii profesioniste la standarde internationale, pentru retele de telecomunicatii;
- implementarea si operarea proiectelor multi-vendor cu metode standardizate la nivel mondial, adaptate la cerintele clientului.