INGINER TELECOMUNICATII BUCURESTI

ELECTROGRUP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare si executie lucrari de instalare in retele de telecomunicatii de fibra optica.
Mentenanta in retele de fibra optica.
Urmarire si coordonare lucrari si proiecte in teren.
Intocmire si gestionare documentatii de lucrari.

CERINTE

Studii superioare in domeniul telecomunicatii.
Abilitati de lucru in echipa si de comunicare.
Permis de conducere categoria B.
Operare calculator (MS Office).
Cunostinte AutoCAD (avantaj).
Cunostinte de limba engleza (avantaj).

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, intr-o companie in dezvoltare.
Pachet salarial bazat pe experienta si performanta.
Cursuri de instruire.

Electrogrup SA ofera din 1997 servicii de calitate in retele electrice si telecomunicatii. Portofoliul de lucrari include proiectare si executie de instalatii si retele electrice, constructii de infrastructura si instalare in telecomunicatii mobile, proiectare si executie de retele de fibra optica.
Va invitam sa vizitati www.electrogrup.ro