Inginer tehnolog sisteme din aluminiu

ALUMINIUM PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea necesarului de materiale pentru tamplarie din aluminiu, fatade cortina, placari ventilate, compartimentari interioare
-consilierea clientilor , discutii cu arhitecti , promovarea produselor societatii
-realizarea detaliilor de executie si montaj
-urmarirea derularii lucrarilor de la faza de ofertare pana la receptia finala

CERINTE

-absolvent studii superioare tehnice
-cunostinte solide de proiectare asistata pe calculator ( CAD)
- simt practic dezvoltat, abilitati de coordonare, rigurozitate, seriozitate
- carnet de conducere - constituie avantaj
- cunostinte limba engleza - citit, conversatie
- experienta in domeniul tamplariei de aluminiu minim 2 ani

BENEFICII OFERITE

se negociaza in functie de calificarea si experienta candidatului .
Bonusuri disponibile :
- masina de serviciu
- telefon, laptop,
- cazare pt cei din provincie
- traning in tara si in afara tarii .
- prime

S.C. ALUMINIUM PROMOTION Co. SRL este o societate comerciala cu capital privat al carei obiect principal de activitate este executia si montajul de sisteme din aluminiu pentru obiective civile si industriale din domeniul constructiilor