INGINER TEHNOLOG EXPERT INDUSTRIA ALIMENTARA

TIP TOP FOOD INDUSTRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificarea retetelor actuale, crearea unor noi produse de patiserie, cofetarie, catering care sa corespunda din punct de vedere al calitatii si sigurantei alimentelor;
- Participarea la programele de cercetare si dezvoltare a noilor produse;
- Coordonarea procesului tehnologic pe sectia de productie;
- Intocmirea rapoartelor zilnice de productie;
- Respectarea parametrilor specifici de calitate si cantitate;

CERINTE

- Experienta relevanta in productia de produse panificatie; cofetarie; bucatarie.
- Studii superioare in domeniul industriei alimentare ( INGINER TEHNOLOG),
- Spirit de lucru in echipa,
- Abilitati de coordonare si supervizare,
- Persoana responsabila si independent

BENEFICII OFERITE

- Companie importanta din industria alimentara, ofera un mediu de lucru placut, tehnologie moderna si bonusuri in functie de realizari

Companie de renume, cu o vechime mai mare de 15 ani pe piata industriei alimentare, specializata in produse de cofetarie, patiserie si catering.