Inginer Tehnolog Prelucrari Mase Plastice ¿ full time

ANTICOROSIV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizarea si supervizarea activitatii de productie placi policarbonat celular;
- optimizare parametrii tehnologici ai procesului de prelucrare si extrudare mase plastice;
- coordonarea unei echipe de 6 operatori.

CERINTE

- experienta minim 2 ani in domeniul maselor plastice;
- absolvent al Facultatii de Chimie Industriala; - specializarea Tehnologia Compusilor Macromoleculari constituie un avantaj;
- cunostinte de managementul calitatii si al mediului;
- cunostinte bune de limba engleza;
- cunostinte operare PC;
- spirit de echipa si antreprenorial;
- disponibilitate pentru program de lucru prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Se asigura un salariu motivant, training in house si strainatate, telefon de serviciu.

ANTICOROSIV SA Bucuresti, firma cu traditie de 50 ani in productia de materiale anticorosive va pune in functiune o noua linie de productie, complet automatizata, la standarde europene, pentru productia placi policarbonat celular, aceasta fiind singura linie de productie din tara.