INGINER TEHNOLOG PENTRU INDUSTRIA CARNII - CITITI CU ATENTIE CONDITIILE DE SALARIZARE SI PROGRAMUL SI APLICATI NUMAI DACA SUNTETI INTERESAT

my way consulting srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele atributii vor fi:
- "vanzarea" serviciilor furnizat de firma;
- deplasare la beneficiari (in toata tara) in vederea prezentarii produselor si serviciilor firmei;
- urmarirea respectarii retetelor, a etapelor fluxului tehnologic, a tratamentelor ce trebuie aplicate in vederea obtinerii produselor dorite de beneficiar;
- asistarea beneficiarului in toate etapele de realizare a unui produs pana la faza de degustare (inclusiv) si reluarea procesului daca nu sunt obtinute rezultatele asteptate.
Programul este: 8.30 ¿ 16.30, de luni pana vineri.
Salariul este de 9.000.000 net plus comision din vanzari.
(Se pot realiza venituri de 800-1000 euro).
Angajare cu CM, salariul trecut integral in CM.

CERINTE

- ABSOLVENT AL FAC. CHIMIE ALIMENTARA
- EXPERIENTA MINIMUM 1 AN IN INDUSTRIA CARNII
- CUNOSCATOR LIMBA ENGLEZA
- PERMIS CONDUCERE CATEGORIA B

BENEFICII OFERITE

- salariul se negociaza in cadrul interviului
- se pot adauga comisioane din vanzari

Firma nou infiintata cu obict de activitate in domeniul recrutarii si plasarii de forta de munca