INGINER TEHNOLOG PANIFICATIE

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Distributia comenzilor pe liniile de productie, stabilirea retetelor produselor, efectuarea diferitelor teste pentru diversificarea gamei de produse, verificarea caracteristicilor produsului finit.
Se asigura de buna desfasurare a procesului tehnologic.
Indeplineste obiectivele departamentului si ale indicatorilor de performanta.

CERINTE

Studii superioare de specialitate, experienta in domeniu minimum 5 ani, experienta in management 1 an, lb. engleza nivel conversational, cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, al 13-lea salariu, asigurare medicala, transport gratuit.

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica ?i distribui produse de inalt? calitate si siguran?? care sa corespund? nevoilor ?n permanent? schimbare ale pie?ei.
Av?nd ca element de baz? f?ina, vom fi prezen?i pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor nostre.