Inginer Tehnolog, Ofertare, Urmarire productie

ALUMINIUM PROMOTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

INGINER TEHNOLOG Prelevarea cotelor de executie pentru elemente de tamplarie fatade cortina si placari Intocmirea tehnologiilor de lucru pentru executia tamplariilor din aluminiu -software -ORGADATA sau similar Intocmirea detaliilor de executie pentru fatade cortina si placari ventilate , precum si a elementelor de inchidere vitrate. Intocmirea fiselor de lansare si urmarirea in productie
Coordonare activitate productie in atelier
INGINER URMARIRE MONTAJ
Prelevarea cotelor de executie pentru elemente de tamplarie fatade cortina si placari
Intocmirea necesarului de materiale pentru montaj
Coordonarea activitatii de montaj in santier
OFERTARE
Analiza proiect, propunere solutii de optimizare a costurilor, discutii cu arhitecti , intocmire necasar materiale pentru realizarea proiectului , intocmire detalii conform cu solutia ofertata , urmarirea proiectului pana la faza de contractare .

CERINTE

Absolvent facultate tehnica cu temeinice cunostiinte AUTOCAD - experimentat Engleza -nivel mediu Carnet conducere (catB)
Persoana dinamica, bun organizator, viteza de reactie , abilitati de conducere , dornic de promovare
Experienta in domeniul tamplariei de aluminiu minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Salariu + Bonusuri
Bonusuri pentru depasiri de plan
Bonusuri pentru aprecieri din partea clientilor
Bonusuri pentru largirea portofoliului de clienti