INGINER TEHNOLOG INDUSTRIE ALIMENTARA OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
SARCINI SI ATRIBUTII:
- Organizarea, urmarirea si controlul de calitate al procesului de productie;
- Stabilirea calitatii materiilor prime, cat si a produselor finite;
- Verificarea documentelor de aprovizionare;
- Cunoasterea normelor sanitare si a legislatiei in vigoare;
- Intocmire fise de produs, standarde de firma, specificatii tehnice, instructiuni tehnologice;
- Stabilirea fluxului tehnologic;
- Cunostinte HACCP;
- Cunosterea retetelor de fabricatie a produselor, cunoasterea parametrilor fizico-chimici, microbiologici.

CERINTE

- Absolvent studii superioare de specialitate;
- Experienta aproximativ 2 ani pe un post similar -productie alimentara;
- Cunostinte Word, Excel;
- Cunostinte limba Engleza;
- Permis auto categoria B.
Candidatul/candidata ideal trebuie sa fie perseverent, disciplinat, perfectionist, corect, muncitor, responsabil, cu spirit de observatie, meticulos.

BENEFICII OFERITE

In perioada de proba salariul este de 2000-2200 RON, ulterior se ofera 2200-3000 RON.
Program de lucru - se lucreaza in 2 schimburi:
L-V: 8.00-16.30 si 21.00-05.30
S: Dimineata
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.
Exista posibilitati de promovare.
500 - 1000 EURO / luna

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA PRODUSELOR DE PATISERIE. COMPANIA SE AFLA IN EXTINDERE.