INGINER TEHNOLOG (industria laptelui) - KEY ACCOUNT MANAGER

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCATIA POSTULUI ESTE IN BUCURESTI

- Oferirea de consultanta tehnica clientilor;
- Promovarea produselor din portofoliul catre marii producatori din industria laptelui etc;
- Identificarea de potentiali clienti si promovarea produselor;
- Asumarea responsabilitatii totale a ofertelor facute in zona sa

CERINTE

- Experienta ca Inginer Tehnolog in industria laptelui;
- Studii superioare in Ingineria Alimentelor, Chimie ¿ Tehnologia Produselor alimentare;
- Experienta similara cel putin 1 an pe un post similar;
- Cunostinte de limba engleza si/sau germana;
- Disponibilitate pentru munca pe teren;

BENEFICII OFERITE

- Salariu excelent, masina, laptop, telefon mobil, training de specialitate

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.
Pluri Consultants recruteaza in acest moment pentru unul dintre clientii sai, importator de ingrediente pentru industria bauturilor racoritoare, industria laptelui etc.