Inginer tehnolog industria alimentara

Convenience Prod

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizează fluxul de producţie şi programarea cantităţilor de materii prime în funcţie de capacitatea optimă de prelucrare,
Supraveghează şi controlează gradul de igienă a tuturor spaţiilor cuprinse în secţia de fabricatie, spaţiilor de depozitare,
Se preocupă permanent de creşterea productivităţii muncii,
Informează permanent conducerea societăţii asupra tuturor aspectelor legate de activitatea desfăşurată,
Face raportări periodice privind activitatea proprie si a salariaţilor din subordine

CERINTE

Studii superioare finalizate in domeniu,
Limba Engleza, nivel mediu,
Experienta in domeniul industriei alimentare de minim 1 an,
Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă, corectitudine, capacitate rapidă de decizie,
Cunoştinţe operare PC.

BENEFICII OFERITE

Salariul motivant,
Tichete de masa - 15 ron/zi,
Masa calda,
Transport asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

Producator de semi-preparate din carne.