Inginer Tehnolog in Industria Alimentara-Catering

TIP TOP FOOD INDUSTRY ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Planificarea si coordonarea procesului de productie;
-Lansarea in fabricatie a produselor;
-Intocmirea si revizuirea documetelor specifice activitatii de productie din sectia de catering
-Efectuarea consumurilor de materie prima, specifica pentru produsele fabricate
-Intocmirea si verificarea parametrilor de productie si a fluxului tehnologic;
-Completarea si asigurarea documentelor sistemului de management al calitatii si sigurantei alimentare in conformitate cu standardul IFS.

CERINTE

-Absolvent studii superioare in chimie alimentara;
-Experienta intre 3 si 5 ani in domeniul productiei alimentare (catering si fast-food);
-Cunoasterea retetelor traditionale;

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru placut
-tehnologie moderna, aparate noi,
-pachet salarial atractiv.

Tip Top Food Industry SRL, retea de cofetarii, patiserii, pizzerii, cu un renume national ce ofera clientilor calitate si traditie inca din anul 1993, cu 35 de puncte de desfacere in Bucuresti si in tara, isi extinde activitatea si numarul de angajati.