INGINER TEHNOLOG/DEVIZIST

SC DE SILVA INTERMED CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Pregateste planurile si proiectele pentru cladirea ce urmeaza a fi construita,
-Se ocupa de obtinerea autorizatiei de la sistematizare si de indeplinirea procedurilor pentru obtinerea autorizatiei de constructie;
-Intocmeste devize si face calculatii materiale;

sau

-Raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie;
-Administreaza,materiile prime, materialele si utilajele folosite;
-Stabileste retetele de fabricatie pentru sortimentele fabricate, efectueaza probe de produse si detine responsabilitatea calitatii acestora;
-Intocmeste devize si face calculatii materiale.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate;
- Cunostinte operare PC (Office);
- Experienta de cel putin 5 ani, cu bune cunostinte in domeniul inginerie - constructii/proiectare (de formatie Inginer sau echivalent)
- Rigurozitate si capacitate de a se ocupa de mai multe proiecte in acelasi timp si de a colabora eficient cu echipa de constructori;
- Cunostinte foarte bune in utilizarea programelor specifice;
- Loialitatea, receptivitatea si spiritul de echipa sunt cerinte obligatorii.

sau

-Studii superioare de specialitate;
-Cunostinte operare PC (Office);
-Proiectarea, incadrarea si realizarea schemelor de principiu, notelor de calcul si planurilor de executie pentru proiecte de amenajari interioare, design de mobilier;
-Experienta de cel putin 5 ani, cu bune cunostinte in domeniul inginerie - proiectare (de formatie Inginer sau echivalent)
-Rigurozitate si capacitate de a se ocupa de mai multe proiecte in acelasi timp si de a colabora eficient cu echipa de productie;
-Cunostinte foarte bune in utilizarea programelor specifice;
-Loialitatea, receptivitatea si spiritul de echipa sunt cerinte obligatorii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant in functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate Comerciala de Constructii si Productie mobilier.