INGINER TEHNOLOG - DEPARTAMENT ENGINEERING

Best Impex International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Opereaza sistemul (baza de date) privind asigurarea cu piese de schimb;
Intocmeste documentatia tehnologica privind operatiunile de mentenanta;
Intocmeste documentatia tehnologica referitor la implementarea de noi produse;
Raspunde de activitatea de Metrologie.

CERINTE

Studii superioare - inginer TCM sau electromecanic;
2 ani intr-o pozitie similara;
Operare PC - MS/OFFICE - avansat;
Operare AUTOCAD - cunostinte minime.
Limba engleza scris vorbit nivel mediu obligatoriu;
Spirit de lucru in echipa, sociabil.

BENEFICII OFERITE

Pentru persoanele interesate in dezvoltarea unei cariere de succes intr-un mediu placut si profesionist.
Posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala, cu tehnologie de cel mai inalt nivel.
Se ofera un pachet motivational atractiv in acord cu performanta care va fi dovedita.

Plasare si recrutare forte de munca in tara si in strainatate, leasing personal in tara.