Inginer tehnolog

S.C.EUROCONSTRUCT TRADING 98 S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Printre responsabilitatile de baza se numara :
Cunoasterea fluxului tehnologic, a instructiunilor de exploatare, a parametrilor de functionare si a limitelor de calitate impuse.
Mentinerea permanenta a legaturii atat cu operatorii pentru desfasurarea activitatii in conditii optime.
Realizarea, analizarea si structurarea procesului de fabricatie conform standardelor de eficienta, de siguranta si a termenelor.
Elaborarea procedurilor de lucru, implementarea lor, asigurarea trainingului operatorilor.
Stabilirea necesarului de piese de schimb, asigurarea intretinerii preventive si predictive a echipamentului.
Verificarea respectarii tehnologiilor de fabricatie si implicarea in imbunatatirea constanta a procesului.
Sesizarea dereglarilor de natura mecanica, electrica, automatizare .

CERINTE

Ai cunostiinte tehnice si esti o persoana cu bune abilitati de comunicare, organizata capabila sa lucreze in echipa
Ai exprienta de cel putin 1 an intr-o pozitie similara
Ai absolvit o facultate tehnica
Ai cunostiinte de limba engleza
Ai cunostiinte de operare pe calculator

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Compania activeaza in domeniul constructiilor