Inginer Tehnolog

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești pasionat de tehnologie? Te documentezi și încerci să cunoști cât mai multe despre tot ceea ce înseamnă tehnologie și sisteme aplicabile în diverse domenii industriale? Ai abilități de înțelegere a domeniilor abstracte dar și abilitatea de a elabora texte detaliate, de a explica și justifica? Fluxul tehnologic al unei fabrici de caramidă e la fel de simplu pentru tine ca cel al unei fabrici de biscuiți sau de procesare a laptelui?

Daca acoperi măcar o parte din cele spuse anterior, ești invitat să faci parte din echipa noastră.

Responsabilități:
- Realizare flux tehnologic.
- Integrarea datelor tehnice din memoriile tehnice și planșe în cadrul proiectului.
- Consultanță în întocmirea studiului de fezabilitate pentru finanțări nerambursabile.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare în domeniul tehnic.
- Cunostințe în elaborarea de fluxuri tehnologice.
- Gândire analitică, atenție la detalii, capacitate de sesizare a relațiilor de tip determinativ, abilități de anticipare a fenomenelor de natură tehnică.
- Creativitate, abilități lingvistice.
- Limba engleză- nivel mediu; a doua limbă straină constituie un avantaj.
- Experiența în pregătirea documentațiilor pentru proiecte cu finanțare europeană reprezintă un avantaj.
- Capacitate de muncă și concentrare, organizare, determinare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a activa într-un domeniu competitiv și complex.
- Mediul de lucru profesionist și dinamic.
- Cultură organizațională orientată către progres și eficiență.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)