Inginer tehnolog – analist calitate

SC Eurogama Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea procesului tehonlogic de productie respectand normele de timp si calitate;
- analiza procesului de productie si a metodelor de lucru ;
- diferite rapoarte.

CERINTE

- studii tehnice;
- cunoasterea detaliilor tehnice si functionale ale masinilor, a fluxului tehnologic;
- experienta in domeniul tipografic reprezinta avantaj;
- cunostinte despre sistemul ISO 9001- persoana organizata, orientata spre rezultate;
- abilitati de comunicare;
- engleza - AVANSAT.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- training ;
- sansa unei cariere intr-o companie de succes.

Eurogama Invest SRL este una din cele mai importante tipografii din Romania ocupand o pozitie de lider in zona tiparului publicitar si al productiei de ambalaje din carton duplex si ondulat precum si in zona productiei publicitare din material plastic. De asemenea, pentru clientii sai EUROGAMA presteaza si servicii de publicitate – creatie, media planning si buying – si servicii complexe de logistica.