Inginer Tehnolog

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:

- Coordoneaza activitatile unui schimb de productie, conform cu planul de productie;
- Asigura indeplinirea sarcinilor de productie in conditii de eficienta si calitate;
- Asigura respectarea prevederilor standardelor de securitate a produsului alimentar, a NGPM si PSI pentru intreg personalul din subordine, in aria de responsabilitate;
- Asigura curatenia si sanitatia in aria de activitate;
- Analizeaza si propune activitati de instruire necesare subordonatilor.

CERINTE

- Studii superioare (Diploma de inginer);
- Independent si responsabil;
- Spirit de lucru în echip¿, sociabil;

- Inginer tehnolog coordonator sectie: experienta in productie min 5 ani;

- Inginer tehnolog coordonator schimb:absolvent Industria Alimetara - experienta minima prezinta avantaj;

- Abilitati organizatorice;
- Abilitati de comunicare;
- Cunostiinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de dezvoltare profesional¿ într-o companie în plin¿ expansiune;
- Conditii moderne de lucru cu tehnologie de cel mai înalt nivel.