Inginer / Tehnician Service / Vanzari aparatura medicala

MEDICOMPLEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noii absolventi sunt bineveniti, atata vreme cat fac fata si la o latura practica a activitatii lor, daca sunt interesati de noile tehnologii, sunt perseverenti si dedicati.
Vanzari in timpul in care nu sunt activitati de instalare (rata de reparare este foarte mica, aparatele japoneze de inalta performanta au un procent de defectare aproape 0);

Descrierea jobului

Instalare si punere in functiune, vanzari echipamente medicale. Scolarizarea clientilor pentru lucrul cu aparatele.
Intretinerea si reparatia aparatelor aflate in garantie si post garantie, asigurarea suportului tehnic clientilor
Stabilirea si mentinerea unor relatii productive cu clientii
Raportarea periodica, in mod realist a rezultatelor activitatii

Se ofera: salariu + participare la profitul din vanzari, training, avansare

Descrierea companiei

Societate cu o activitate indelungata, distribuitor al unei mari companii japoneze de renume, producatoare de echipament medical de inalta performanta.

CERINTE

Studii superioare (sau postliceale specialitate), eventual experienta de service pentru aparatura medicala.
Limba engleza – scris /vorbit mediu.
Disponibilitate pentru deplasari, abilitati de comunicare deosebite, carnet categoria B.