Inginer/tehnician service sisteme curenti slabi, instalatii - UTI Facility Management

UTI FACILITY MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizeaza activitatile de service (mentenanta periodica si interventii corective), depanare, verificari si reconfigurari ale sistemelor in conformitate cucerintele beneficiarului si cu respectarea proiectelor aprobate
-elaboreaza fisele de interventie si rapoartele aferente
-asigura asistenta tehnica cu reprezentantii desemnati ai clientului
-cunoaste si respecta prevederile reglementarilor nationale si documentele SMC ale companiei
-cunoaste si respecta prevederile legislatiei referitoare la protectia muncii
-asigura calitatea serviciilor fata de client

CERINTE

-studii medii/superioare, de preferinta tehnice (electrotehnica, electronica, telecomunicatii, automatizari)
-experienta pe o pozitie similara 1-2 ani
-disponibilitate pentru program prelungit si deplasari zonale frecvente
-limba engleza , nivel mediu
-cunostinte operare PC (Microsoft Office)
-permis de conducere, categoria B

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru dinamic, profesionist
-posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide
-salariu motivant

Compania ofera servicii de mentenanta pentru sisteme de control acces, detectie incendii, TVCi cat si servicii tip facility management (mentenanta sisteme instalate pe cladiri: instalatii electrice, alimentare cu apa, sanitare, HVAC, sistemele tip curenti slabi, reparatii zugrveli si alte tipuri de servicii necesare functionarii la parametrii a cladirii)