Lectra-Gerber Pattern-maker (contructor de tipare programator )

SC ADESGO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-proiectarea modelelor de lenjerie fara cusatura pe computer
-reprezinta un avantaj deosebit cunostintele despre masinile de cusut SANTONI

CERINTE

-persoana foarte buna cunoscatoare a cel putin unuia dintre programele LECTRA sau/si GERBER - selectam si studenti din domeniul design ce indeplinesc aceasta cerinta;
- experienta solida in domeniul moda/design reprezinta avantajul major ; bun cunoscator al operatiunilor de dimensionare;
-simt dezvoltat creativ, al culorilor si compozitiilor
-portofoliu ce prezinta talentul si flexibilitatea, educatie relevanta si expereinta in domeniul de munca
-OBLIGATORIU - foarte bune cunostinte lb. engleza (scris, vorbit, citit)

BENEFICII OFERITE

- salariul se discuta in cadrul interviului final, in functie de capacitatea profesionala si experienta dovedite ale candidatului/ei, in raport cu grila de salarizare a societatii
-alte beneficii conf.prev. CCM in vigoare la niel de unitate

DESCRIEREA FIRMEI

www.adesgo.ro