Inginer / Tehnician pentru sisteme tehnice de securitate (curenti slabi, transmisii voce-date)

SECURIT FORCE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de calitatea lucrarilor tehnice de instalare a sistemelor de alarmare si de darea lor in functiune
Raspunde de asigurarea legaturilor firmei pe linia monitorizarii sistemelor instalate la obiective
Raspunde de intocmirea documentelor operative necesare pentru exploatarea sistemelor
Raspunde de interventia tehnica
Participa la proiecte tehnice
Efectueaza reparatii admise de documentatia tehnica operativa

CERINTE

Cunostinte in programare pentru sisteme efractie, incendiu, CCTV si control acces
Experienta in domeniu
Cunostinte PC (avantaj AUTOCAD)
Cunostinte limbi straine - Engleza nivel mediu
Disponibil deplasarilor in tara
Permisul de conducere constituie un avantaj
Varsta maxima: 50 ani

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Conditii de lucru avantajoase
Telefon de serviciu
Echipament gratuit
Avantaj:candidatii ce poseda permis auto

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii complete de paza si protectie